LUKABETON - Betónové ploty
NAJPEVNEJŠIE BETÓNOVÉ PLOTY
LUKABETON Certifikáty
LUKABETON Betónové ploty
LUKABETON Ocenenenie PRO ARCH
LUKABETON Záruka kvality - ochranná známka
LUKABETON Porovnanie s konkurenciou
Vodomerná šachta LUKABETON

Dovoz, vykládka, montáž betonových plotov

Pre firmu Lukabeton je veľmi dôležité aby sa betónové  ploty dostali k zákazníkovi  v čo najlepšej kvalite, preto sa pokúsime Vám poradiť ako riešiť dovoz a vykládku:

  • Naším zmluvným prepravcom. ( cena za dopravu a vykládku)
  • Dovoz kamiónom na dlhšie trasy – platí sa iba jedna cesta 100km a viac(cena za dopravu)
  • Zákazník si odvezie sám. (poradíme ako správne vyložiť)

  • Podrobné informácie dolu.......

Bezpečnosť pri práci: pre manipuláciu s našimi výrobkami je vhodné používať pracovné rukaviceVážení zákazníci,
pokiaľ sa rozhodnete prísť si po tovar vlastným autom, radi Vám tovar naložíme vysokozdvižným vozíkom.

V prípade ak nie je možné auto naložiť vysokozdvižným vozíkom, my Vám ho ručne nakladať nebudeme a preto si treba priviesť spoločníka, ktorý Vám s nakládkou pomôže.

Ďakujeme za pochopenie.

Príprava pred vykládkou

Pri dovoze betónových plotov, potrebujete priestor na zloženie betónových panelov. Medzi jednotlivými poschodiami panelov je potrebné mať medzeru aby bola umožnená manipulácia. My používame drevené hranoly rozmerov (6cm x 12cm x 110cm) alebo (8cm x 12cm x 110cm) . Prípadne môžete použiť iné hranoly alebo palety.

Ak využijete naše podkládky:

Rozmer podkládky: 1100 x 120 x 80 mm
V prípade, že naše podkládky zostanú u zákazníka účtujeme cenu:
Cena pokládky - 3,00€(3,60€ s DPH)..
Na prevoz 20 kusov stĺpikov, alebo dosiek potrebujeme podkládky v celkovej cene 6,00€(7,20€ s DPH)Pri vrátení podkládok za ich amortizáciu odrátame 30% z pôvodnej ceny.


Prečo dovoz naším zmluvným dopravcom?

  • s dovozom a vykládkou májú dlhoročné skúsenosti
  • vozidlá sú prispôsobené na prevoz betónových plotov tak aby sa jednotlivé diely nepoškodili
  • ploty sa prevážajú šetrne, na pogumovaných hranolkoch
  • vykládka na pogumovaných prípravkoch čím zamedzíme drobným oderom a poškodeniam

Dovoz a vykládka betónových plotov, považujeme za dôležitú časť ako dostať k zákazníkovi kvalitný plot. Dopravca ktorý pre našu firmu vozí výrobky k zákazníkom je na túto činnosť pripravený, hranoly na ktorých sa oplotenie preváža a prípravok na vykladanie plotov sú pogumované a tým chránia jednotlivé diely betónováho plota.


1. Náš zmluvný prepravca: Daniel Fabián, telefón 0908 575 697 (všetky ceny bez Dph)

Vozidlo Liaz - cena za 1km --------------1,15€ - váha tovaru cca 8ton  - (10 balíkov)
Vozidlo Liaz s vlekom - cena za 1km -1,40€ - váha tovaru cca 16 ton - (20balíkov)
Cena za vykládku jedného balíka je -- 2,00€ - (váha 1 balíka 750-900kg)1. Vozidlo Liaz odvezie asi 34 bežných metrov plotu výšky 1,8 metra , váhy 8ton.
Príklad dopravy do Trenčína(85kmx2) aj s vykládkou by Vás vyšla cca 190€ .
2. Vozidlo Liaz s vlekom odvezie asi 68 bežných metrov plotu výšky 1,8 metra, váhy 16ton.
Podmienka pre dovoz s vlekom- dostatočný priestor pre manévrovanie s autom!
Príklad dopravy do Trenčína(85kmx2) aj s vykládkou by Vás vyšla cca 280€.


2. Doprava kamiónom - nosnosť do 24 ton VÝHODA: platí sa iba jedna cesta! 0917/148 209, 0907/725 271
Pri doprave kamiónom si treba vykládku zabezpečiť, najvhodnejší je vysokozdvižný vozík.


Betónové ploty - dovoz a vykládka kamiónom na vyťaženie

AKCIA na dopravu do Žiliny – napr. cena za dovoz betónového plotu dĺžky 100m, výšky 1,8m(váha23ton) je asi 175€ plus Dph, ak sa dohodnete dvaja susedia cenu si môžete rozdeliť. Vykládku si musíte zabezpečiť, najlepšie vysokozdvižný vozík. Kamión s hydraulickou rukou odvezie 22 ton, cena s vykládkou 200 EUR plus dph.

AKCIA na dopravu do Zemianskych Kostolian – napr. cena za dovoz betónového plotu dĺžky 100m, výšky 1,8m(váha23ton) je asi 110€ plus Dph, ak sa dohodnete dvaja susedia cenu si môžete rozdeliť. Vykládku si musíte zabezpečiť, najlepšie vysokozdvižný vozík. Kamión s hydraulickou rukou odvezie 22 ton, cena s vykládkou 140 EUR plus dph.

AKCIA na dopravu do Lučenca – napr. cena za dovoz betónového plotu dĺžky 100m, výšky 1,8m(váha23ton) je asi 250€ plus Dph, ak sa dohodnete dvaja susedia cenu si môžete rozdeliť. Vykládku si musíte zabezpečiť, najlepšie vysokozdvižný vozík.

AKCIA na dopravu do Popradu – napr. cena za dovoz betónového plotu dĺžky 100m, výšky 1,8m(váha23ton) je asi 350€ plus Dph, ak sa dohodnete dvaja susedia cenu si môžete rozdeliť. Vykládku si musíte zabezpečiť, najlepšie vysokozdvižný vozík.

AKCIA na dopravu do Košíc – napr. cena za dovoz betónového plotu dĺžky 100m, výšky 1,8m(váha23ton) je asi 430€ plus Dph, ak sa dohodnete dvaja susedia cenu si môžete rozdeliť. Vykládku si musíte zabezpečiť, najlepšie vysokozdvižný vozík.

AKCIA na dopravu do Zvolena – napr. cena za dovoz betónového plotu dĺžky 100m, výšky 1,8m(váha23ton) je asi 160€ plus Dph, ak sa dohodnete dvaja susedia cenu si môžete rozdeliť. Vykládku si musíte zabezpečiť, najlepšie vysokozdvižný vozík.

AKCIA na dopravu do Michaloviec – napr. cena za dovoz betónového plotu dĺžky 100m, výšky 1,8m(váha23ton) je asi 470€ plus Dph, ak sa dohodnete dvaja susedia cenu si môžete rozdeliť. Vykládku si musíte zabezpečiť, najlepšie vysokozdvižný vozík.

Ďalší spokojný zákazník: RESTA - Lučenec

3. Zákazník si odvezie sám. (poradíme ako vykladať, ako nevykladať)

V prípade, že sa rozhodnete naše oplotenie odviesť si sami, my Vám ho naložíme vysokozdvižným vozíkom, vhodné  auto je  valník, nie skriňa! Odporúčame si doviesť vlastné podkládky, na ktoré Vám oplotenie uložíme. Na vykládku je najvhodnejší vysokozdvižný vozík.  Vidly na našom vysokozdvižnom vozíku sú pogumované a počas vykládky a Vám odporúčame urobiť niečo podobné viď foto:Neodporúčame robiť vykládku gurtňami, alebo oceľovými lanami, ale keď by už nebola iná možnosť skúste takto: viď foto

\


V žiadnom prípade nevykladajte: viď foto